Menüü

 

Tulivee restoran

 

Tulivee restorani ehitust ja köögiseadmete soetamist on toetanud LEADER programm, meetme 2 “ Turismiteenuste ja -toodete arendamine” raames

Maalilises Liimala rannas asuvas 70 kohaline Tulivee rannarestoran võimaldab hõrku toitu ja kaunist merevaadet nautida nii avaras restoranisaalis kui ka terrassidelt. Ainulaadse, merelainet jäljendava, hoone arhitektiks on Ralf Tamm. Põhjamaise ja merest ning rannikualade salapiirituseveost inspireeritud sisekujunduse on teinud sisearhitekt Angela Orgussaar.

Ida-Virumaale omane Eesti ja Vene toidukultuuri koosmõju inspireerib ka Tulivee restorani menüüd. Tulemuseks on hõrk slaavi mõjudega Eesti köök ning maksimaalselt puhtad maitsed. Restoran kasutab maksimaalselt kohalike tootjate parimaid tooraineid ning annab seeläbi kohalikule toidule täiesti uue ilme.

Restorani saab vajadusel reserveerida ka tervikuna, andes võimaluse korraldada Tuliveel nii bankette, pulmi kui muid isuäratavaid üritusi.

Broneerimiseks või info küsimiseks võta ühendust:
restoran@tulivee.ee või telefonil: +372 52 18 046

Pulmade, bankettide ja muude suuremate ürituste osas palume kontakteeruda telefonil +372 53 451841

Oleme avatud:

E-N 12.00-22.00
R-L 12.00-23.00
P 12.00-21.00

* Köök suletakse 30 min enne restorani sulgemist

Vaata meie facebooki lehte

Ligipääsujuhend: Juurdepääs Tallinn-Peterburi maantee 137. km (Tallinna suunalt tulles, pöörata enne Purtse jõe silda vasakule), mööda Kõrkküla-Liimala teed. Edasi sõida mere suunas, viitadest juhindudes. Vaata asukohta Google Mapsist

 

 

 


 

Keeldudest kangemad elamused