Menüü

 

Teenused

Noorpaarile

Tulivee pulmad

Põhjaranniku üks romantilisemaid randasid – Liimala liivarand – jääb Tulivee Keskusest vaid mõne sammu kaugusele. Kuni 40 ööbijat mahutav villa on ideaalseks pulmapaigaks just neile armastajatele, kelle tundeid ei suuda keegi keelata. Küsi meilt pulmakorraldamisel nõu ja võid olla kindel, et Tulivee teab ka kõige salajasemaid teid sinna, kus inimhinged üheks liidetakse.

Restoraniromantika

Tulivee restoranis romantiliselt õhtusöögilt leiate toidulauale nii temperamendi kui tasakaalu. Need on kohalikust toorainest toidud ja ennastunustavalt mõnus atmosfäär, mis mõjuvad nii, et tahaksite, et see õhtu kunagi ei lõpeks.

Perele

Tulivee filmiõhtu

Vaata kogu perega Tulivee kinos filmiklassikasse kuuluva Hardi Volmeri põnevusfilmi “Tulivesi” restaureeritud versiooni, mis maalib pildi ajastust, millest kogu Tulivee turismikeskus on alguse saanud.

Aktiivpuhkuse võimalused

Jaluta Liimala liivarannal, ehita lastega liivalosse või luba endale kogu perega karastav hommikusuplus! Ja kui sellest jääb väheks, siis laenuta jalgratas või paat, millega ümbruskonda uudistama sõita.

Tulivee meened

Tulivee muuseumist saad põnevaid temaatilisi meeneid, mis tuletavad Tuliveel veedetud aega sulle meelde ka nüüd, kui keeluseadus enam ammu ei kehti.

rumm

Tulivee Raamatukogu

Tulivee teemaliste uurimustööde tegijatele on avatud terve raamatukogu, kust saad laenutada salapiiritusevedu puudutavaid raamatuid.

Tulivee elamuste laenutus

Tulivee keskuses saad laenutada nii jalgrattaid kui paate. Ja miks mitte ka purjekat, parvematka parve või lihtsalt lamamistooli rannaliival peesitamiseks. Küsi Tulivee pererahvalt aktiivpuhkuse võimaluste kohta, mis võivad sind igal hooajal uute elamustega üllatada.

Koolitus või konverents?

Tulivee Villa 40 ööbimiskohta ja 70 inimest mahutav restoran teeb sellest põneva sihtkoha firmaväljasõitude, koolituste ja konverentside korraldamiseks. Miks mitte rääkida juhtkonnale lugusid, mida on tänasel turul õppida kunagistelt salapiiritusekrahvidelt või miks mitte valida just Tulivee keskus koolituskohaks, kus innustada oma töötajaid kastist väljas mõtlema. Võimalusi põnevateks koolitusteks, ärikohtumisteks ja firmapidudeks on Tuliveel rohkem kui küll.

Meremehele

Sadamateenuste kasutamiseks võta ühendust sadamakapten Heigo Pritsuga telefonil (+372)525 5268 või e-maili teel sadam@tulivee.ee.

Tulivee Slipp

Nüüd saad oma paadi Purtse jahtsadamas nii vette kui veest välja, sest meie külalisi ootab korralik slipp.

Traaleri saun

Tulles tuuliselt merelt võid trotsida rannakülma vanasse kalatraalerisse ehitatud saunas, mis paikneb Purtse jahtsadama platsil ja võimaldab oma vahva kerekuju tõttu saunalistel tunda end justkui tormisel merel madalikule sõitnud kaptenina.

Tünnisaun

Tünnisaun võimaldab ka suuremal seltskonnal ilmast hoolimata õues saunarõõme nautida. Tünnisauna võid endaga kaasa võtta ka karastusjooke, mis elu lõbusamaks teevad.

Linnusõbrale

Tulivee keskuse linnuvaatlustorn sobib keskusesse kui valatult, sest on ka ajaloost teada hetki, kus rannaäärsete salapiiritusevedajate jahtimiseks püstitati küll vahitorne, kust merel kindlamalt silma peal hoida võis. Uus ja kaasaegne linnuvaatlustorn võimaldab aga vaadelda ümbruskonna liigirikast loodust ning tunda end osana Põhja-Eesti romantilisest rannaatmosfäärist.

Keeldudest kangemad elamused